Nowe konto
Napisz do nas

Pokaż nam Swoją analizę i przekonaj się, że może być jeszcze lepsza!

/Pokaż nam Swoją analizę i przekonaj się, że może być jeszcze lepsza!
Pokaż nam Swoją analizę i przekonaj się, że może być jeszcze lepsza! 2019-04-08T08:35:07+02:00

FMEA to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego przedstawiamy naszym Klientom nową propozycję.

Od dzisiaj możesz przesłać do naszych ekspertów jedną stronę swojej analizy FMEA w wersji PDF a w informacji zwrotnej otrzymasz bezpłatnie nasz komentarz, w którym znajdą się spersonalizowane sugestie i wskazówki co do sposobu dokumentowania analizy. Dzięki temu Twoje FMEA może stać się jeszcze lepsze, przynieść realne korzyści i być może uda Ci się uniknąć najczęściej wskazywanych przez audytorów niezgodności.

Analizy FMEA wraz z informacją jakie tabele punktacji SEV, OCC i DET są wykorzystywane (AIAG czy VDA lub w przypadku wykorzystywania innych prosimy o ich udostępnienie) można przesyłać za pomocą poniższego formularza lub na adres mailowy: analiza@fmea.com.pl. Bardzo prosimy o przesyłanie jednej strony. Jednocześnie informujemy, że przesłane pliki traktowane będą jako poufne i wykorzystywane tylko na potrzeby tej usługi.

[[[["field5","equal_to","3"]],[["show_fields","field6,field7,field8,field9"]],"and"]]
1 Step 1

W przypadku wykorzystywania innych tabeli punktacji SEV, OCC i DET prosimy o ich udostępnienie. Jeżeli nie otrzymamy od państwa tabel, punktacja nie będzie brana pod uwagę.

Rezygnuję z wgrania tabel SEV
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder